Jump to content

Seneka

Korisnik
  • Broj objava

    35
  • registrirao se

  • Zadnja posjeta

  1. Prigovor na oduzimanje vozacke dozvole

    da, tako sam i mislio...odmah prigovor
  2. Prigovor na oduzimanje vozacke dozvole

    Napišite prigovor u kojemu čete sve reći (nećete biti pozivani na sud i gluposti) , onaj prvi je ok, i nemate problema...svima bolje...samo pišite ODMAH...
  3. Prigovor na oduzimanje vozacke dozvole

    Prigovor podnesete u dva primjerka Policijskoj postaji koja vas je kaznila, oni proslijeđuju prigovor nadležnom prekršajnom sudu koji dalje odlučuje, ne plačate ništa dok ne dobijete odgovor od suda, najvjerojatnije nećete ni ići na sad jer priznajete prekršaj, dobiti ćete samo na kućnu adresu pravomoćnu presudu, moj savjet je da još više kukate i na novčanu kaznu jer opet da vam smanje i za 10 % nemate što izgubiti, znač opet ide 2/3 na dosuđeno. Vozite normalno, zaštitna mjera vam ne ide do okončanja postupka, ako će vam se i izreći (čisto sumnjam), znači to bi ja napravio...
  4. Prigovor na oduzimanje vozacke dozvole

    Prigovor je dobar. Ukiniti će vam najvjerojatnije zaštitnu mjeru jer je i njima najbolje da se kazna plati...zaštitna mjera više-manje. Koncentracija nije neka...još samo da napomenem, dok vam stigne presuda plačate 2/3 kazne i naravno trošak... Lp
  5. Dostava podataka

    Policija mu pičnila oba članka 229 i 53...?
  6. Dostava podataka

    Situcija slijedeća, uslikan automobil, policija traži podatak o vozaču, vlasnik odgovori (dostavi podatak nekog stranca) ...e sad, da li policija može nakon što se vidjelo na fotografiji vlasnik da upravlja, ući u obavezni prekšajni nalog sa članovima 229 st 7 (nevjerodostojni podaci) i brzinom čl.53 ?, pošto lijepo stoji u čl.283 st.2 da uređaj mjeri samo brzinu vozila, a ne identificira vozača. Vlasnik je svoje napravio, dostavio je podatak, a policija još uvijek nema program za identifikaciju lica ?
  7. Da li policija smije ući u čl.229 st.7 ZSPC-a, osobi odnosno vlasniku vozila, unatoč što je dostavio npr.podatak da je vozilom upravljala ženska osoba, a policija uvidom u fotografiju utvrdi da je upravljala muška osoba ? Da li je fotografija vozača dokaz u prekršajnom i prometnom pravu ili je dokaz registarska oznaka. Hvala na odgovoru...
×