Jump to content

Uvjetna osuda


Boljki1

Preporučene objave

Postovni evo ovako,ako mi neko može pojasniti,naime osuden sam uvjetno na godinu dana,sa rokom kušnje od cetri godine,radi kaznenog djela krade,imam dvostruki uvjet da u roku dvije godine moram vratiti iznos za koji je ostecenik ostecen,sad ovako te dvije godine su prošle u 12 mjesecu,iznos nisam vratio jer nisam bio u mogućnosti,a i imam ovrsen račun,i skida mi se sa place za kredit,ne bjezim da vratim sretnu,ali jednostavno nisam mogao,sad me zanima posto su te dvije god prosle i nisam ništa dobio sa suda kako Ce tec postupak dalje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postoji mogućnost da će protiv vas biti pokrenut postupak opoziva uvjetne osude, no to ovisi o oštećeniku, ukoliko on o tome obavijesti DORH ili sam pokrene taj postupak pred sudom.

U tom postupku, procjenjivati će se vaše mogućnosti i ponašanje da vratite dugovano (jeste li vratili barem dio), te ovisno o toj procjeni ili će se uvjetna osuda opozvati i odrediti izvršenje kazne ili će se produljiti rok za vraćanje ili će se postupak opoziva obustaviti.

Obzirom na visinu roka kušnje i rok za povrat novca, pretpostavljam da je riječ o velikoj svoti, pa se nadam da ste vratili barem dio, inače bi sud vrlo lako mogao opozvati uvjetnu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 8 minuta, G-man je napisao:

Postoji mogućnost da će protiv vas biti pokrenut postupak opoziva uvjetne osude, no to ovisi o oštećeniku, ukoliko on o tome obavijesti DORH ili sam pokrene taj postupak pred sudom.

U tom postupku, procjenjivati će se vaše mogućnosti i ponašanje da vratite dugovano (jeste li vratili barem dio), te ovisno o toj procjeni ili će se uvjetna osuda opozvati i odrediti izvršenje kazne ili će se produljiti rok za vraćanje ili će se postupak opoziva obustaviti.

Obzirom na visinu roka kušnje i rok za povrat novca, pretpostavljam da je riječ o velikoj svoti, pa se nadam da ste vratili barem dio, inače bi sud vrlo lako mogao opozvati uvjetnu.

Dali mi ide u korist,kod opoziva nezaposlena zena i troje malodobne djece,i dugotrajna blokada,kao i obustava na placi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija