Jump to content

pravo na hrvi mirovina


ciko123123

Preporučene objave

pozdrav hrvatski sam bran.DDR imao sam dvije a za dva mj.  Treću operaciju lum. Djela kičme sumljam da ću bit sposoban za rad u koljena sam prije 17 god ubrizd gel po pet inj.gela u oba kolena istr hrsk dali i što mi je činit imam 50 g 27 g staža

Mogu li tražit HRVI uz tegobe navedene idem na kont žući polipi kardio poteš .masnoća kod psihijatra hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , ciko123123 je napisao:

pozdrav hrvatski sam bran.DDR imao sam dvije a za dva mj.  Treću operaciju lum. Djela kičme sumljam da ću bit sposoban za rad u koljena sam prije 17 god ubrizd gel po pet inj.gela u oba kolena istr hrsk dali i što mi je činit imam 50 g 27 g staža

Mogu li tražit HRVI uz tegobe navedene idem na kont žući polipi kardio poteš .masnoća kod psihijatra hvala

Sve bolesti moraju biti posljedice DR tako da ćeš teško išta ostvariti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
prije 4 sati , Šime2 je napisao:

Dragi svi, molim sve koji imaju iskustva ili saznanja, da mi odgovore, koliko traje žalbeni postupak na Rješenje o mirovini HRVI!

Naime, namjeravam se žaliti na određeni omjer, pa me zanima u kojem roku se žalba mora riješiti, bez obzira bila prihvaćena ili ne! Važan mi je zakonski rok!

Ja sam se svojevremeno jednom žalio i odgovor ,naravno negativan, došao u roku mjesec dana od zaprimanja žalbe ( poslana sa povratnicom).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija