Jump to content

Kredit i trošak javnog bilježnika


AntonijaGG

Preporučene objave

Molila bi vas informaciju o trošku javnog bilježnika,dižem kredit 75000kn za koji trebam slijedeće:

  • zjava o zapljeni po pristanku dužnika (zapljeni plaće, odnosno drugih stalnih novčanih primanja), izdana od svih sudionika u kreditu i potvrđena (solemnizirana) kod javnog bilježnika
  • zadužnica izdana od svih sudionika u kreditu i potvrđena (solemnizirana) kod javnog bilježnika

 

Zanima me koliko će me to sve koštati?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Premješteno u odgovarajući PF. Ovo Vam je najjednostavnije nazvati bilo koji javnobilježnički ured i pitati, dat će Vam točan izračun. Solemnizacija ugovora o kreditu je oko 2.500,00 kn (bila meni), solemnizacija ovih kraćih isprava je vjerojatno jeftinija, ali ne značajno.

Ja trebam solemizirati kao što vidite zadužnicu (kojom očito potvrđujem dug) i izjavu o zapljeni (da bi mi skidali direktno sa primanja),da su baš toliki troškovi?Mislim pa što bi bilo da dižem 10000 kn?Trećinu bi dala za bilježnika?Inače dižem običan nenamjenski kredit od 75000kn.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Borbena7 je napisao:

Pogledajte čl. 16. Pravilnika 

http://www.propisi.hr/print.php?id=1936

veliki pozz. hvala na linku. zanimljivo kako je sve definirano, a ipak za identičnu stvar dobijete različite cifre od različitih JB. ja se upravo spremam na kupovinu nekretnine u zg i s obzirom na sve za sto će mi trebati JB, troškovi mi mogu jako varirati...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija