Jump to content
mnovak7

Prometna nesreca sa službenim vozilom

Preporučene objave

Poštovani,

Otvaram temu jer mi je potrebna pomoc.Naime radio sam kao trgovacki putnik za jednu kompaniju.U povratku kuci s posla nakon radnog vremena jer sam ostao na poslovnom sastanku.Na dionici jedne ceste tokom noci sam izgubio kontrolu nad vozilom te sletio u kanal,suznjezica i led te prisutnost alkohola od 0,92 promila koje je utvrdila policija.Vlasnik automobila je lizing kuca.Nakon nesrece naplata stete ide meni kao zaposleniku i krivcu za nesrecu zbog alkohola.Osiguravajuca kuca je platila totalnu stetu u iznosu od 45000kn te ce regresnom naplatom potrazivati taj iznos od mene.Pa me sad zanima postoji li kakva mogucnost umanjenja iznosa ili pogodbe s osiguravajucom kucom.Automobil je imao kasko ali ne vrijedi zbog alkohola.Molim pomoc i stojim na raspolaganju za dodatna pojasnjenja.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ahaa.Postoji li mozda kogucnost kompromisa,npr da uzmem zivotno osiguranje u toj osiguravajucoj kuci ili osiguram neku nekretninu.Te da li se moze smanjiti iznos ako bi se platilo u gotovini.Hvala na odgovoru.

Podijeli ovu objavu

prije 13 sati , mnovak7 je napisao:

Ahaa.Postoji li mozda kogucnost kompromisa,npr da uzmem zivotno osiguranje u toj osiguravajucoj kuci ili osiguram neku nekretninu.

Time bi oni bili u gubitku u slučaju da moraju isplatit naknadu po tim policama.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad