Jump to content

Prestroga kazna?


jnkrnk

Preporučene objave

Pozdrav, prije otprilike pola godine protiv mene je određen prekrsajni postupak zbog vožnje pod utjecajem alkohola (1.4g/kg) te mi je određeno 3000kn i zabrana upravljanja na 3 mjeseca. Policijski službenici su mi na licu mjesta kazali da obavezno podnesem žalbu iz razloga jer mi je to prvi prometni prekrsaj u 4 godine otkako vozim te da ce mi zabrana sigurno biti ukinuta a novcana kazna smanjena... Isto to sam i uradio te naveo vise olakotnih okolnosti od kojih je najveca upravo ta sto do sada nemam ni jedan prekrsaj.

Pola godine nakon na sudu je potvrđena novcana kazna od 3000kn, a zabrana upravljanja smanjena sa 3 na 2mjeseca.

Kakva su vasa iskustva i saznanja jer po meni je ovo prestrogo i mislim da za prvi prekrsaj u 4 godine ipak zasluzujem neki uvjet (barem da su zabranu skinuli) a ne punu kaznu, a onda ako ponovim prekrsaj nemam se sta zaliti...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 39 minuta, drot13 je napisao:

Da, puno je alkohola, ali inače svejedno bude više smanjeno. Kako si se točno branio, tj. kako si prigovarao?

Prvo jutro napisao žalbu i predao u policijsku postaju, sve kako su mi rekli pol. službenici. A usput su mi rekli da cu uz žalbu maximalno platiti 1000kn i proci bez zabrane... Ja sam se nadao barem proći bez zabrane

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 33 minuta, drot13 je napisao:

Puno je alkohola da bi prošlo bez zabrane, ali obično ovo smanje na mjesec dana i smanje novčanu kaznu. Priznao si prekršaj u prigovoru i prigovarao samo na visinu kazne?

Priznao prekrsaj i sve, tuzio se na mala primanja i kredit, potrebu vozacke za posao...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija