Jump to content

Razlika u godinam


Zaljubljeni17

Preporučene objave

Neznam jel bila vec ova tema.. imam pitanje...Ovako imam 17 godina.. i povezan sam s jednom curom koja je starija od mene 6 godina.. oboje imamo osjecaje jedan prema drugomu.. i slazemo se... bliski smo si... Nama je problem.. sta ce drugi reci.. sta ce drugi misliti o nama.. oce li nas popljuvati?... pa me zanima vase misljenje... Mislim ako se neko voli treba li mu to braniti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 50 minuta, Zaljubljeni17 je napisao:

Nama je problem.. sta ce drugi reci.. sta ce drugi misliti o nama.. oce li nas popljuvati?

vjerojatno će vam netko možda i reći šta te briga za druge ili šta oni misle,ali znam da si u takvim godinama gdje će te to uvijek kopkati....

pa ti zato ja to neću reći,nego nešto drugo........razlika je ali ne tolika,pogotovo ako ti izgledaš starije,a ona mlađe za te godine....ali i ako je vidljiva razlika ,to nije tolika razlika da bi te netko trebao "popljuvati"...a ako to i rade,onda je to što su ljubomorni :)

zato ,uživaj...a sa godinama će razlika izgledati sve manja i manja.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam tih 17 godina.. ali se osječam ko da imam 24.. jer više razumijem neke stvari nego ljudi koji su stariji od mene.. više svačam život ozbiljnijim sa svojih 17.. znam možda su vama sad ovo sve gluposti.. šta priča klimac koji ima 17 godina... ali meni nisu.. Čisto me zanima šta ljudi misle o tomu.. Je li to ilegalno ili legalno?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 20 minuta, Zaljubljeni17 je napisao:

Imam tih 17 godina.. ali se osječam ko da imam 24.

znam možda su vama sad ovo sve gluposti.. šta priča klimac koji ima 17 godina.

ma nisu gluposti...dok si ti našao curu od 23 godine ,znači da si sposoban :)

Prije 23 minuta, Zaljubljeni17 je napisao:

Je li to ilegalno ili legalno?

ako bi za kog bilo nelegalno,onda je za nju.....al' nije ,bez brige ,legalno je....

jedno pitanje....dal više to šta misle ostali brine tebe ili nju...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ilegalno je samo u slučaju da vam je to profesorica, učiteljica, tutorica ili nešto slično. A čak ni to više neće biti kazneno-pravni problem nakon što navršite 18 godina.

Ako postoji istinska ljubav i razumijevanje s obje strane, onda se ne trebate zamarati što drugi misle i pričaju. A ako vas to toliko smeta, onda, bez uvrede, ali bolje da ne ulazite u veze, jer ljudi k'o ljudi, uvijek će naći razloga da prigovore ili tračaju. Razlika od 6 godina je ništa u današnjem vremenu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija