Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

hetta

Državni službenik - tko odgovara na zamolbu, novi ili stari poslodavac?

Preporučene objave

Zanima me slijedeće:

Poslala sam jednu zamolbu za ostvarivanje jednog prava matičnom ministarstvu u kojem radim. Sa 1.4. prelazimo u novo "tijelo". Ako do onda ne dobijem odgovor svog sadašnjeg ministarstva (ostavila sam im 30 dana, dakle imaju vremena, ali možda neće namjerno htjeti odgovoriti mi u tom roku), ima li novo tijelo koje nas preuzme obvezu odgovoriti mi na taj dopis ili šaljem ponovo isto i novom tijelu? Ili možda da x dana prije kraja mjeseca šaljem požurnicu sadašnjem ministarstvu? (to ne bi rado baš, mislim da bi mogla izazvati kontraefekt od željenog)

Hvala.

Uređeno od hetta

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ako ne odgovori, ja bih poslala i novom tijelu kad prijeđem u njega, i pozvala bih se na to da sam poslala starom tijelu taj i taj zahtjev tog i tog datuma, da mi do prelaska nije odgovoreno, pa da isti zahtjev postavljam i ovom tijelu. Mislim da na taj način nemate što izgubiti.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad