Jump to content

Obrt za njegu tjela


Doryi

Preporučene objave

Postovani!

Otvorila sam obrt za njegu tijela, nkd koje sam stavila su 86.90- medicinska masaza, 96.04. Masaza tjela i 86.90- pedikura jer imam fango ribice.

Zovem u krug sanitarnu,gospodarsku itd i niko mi nista konkretno ne zna reci. Nemam minimalne tehnicke uvijete ali neznam gdje i kome da se obratim vezano uz stvari papire i sve ostalo sto moram imati u prostoru.

Znam.da moram napraviti sanitarnu, al imati cu zaposlenika koji ce samo smjestati ljude u akvarije s ribicama.mora li i on imati sanitarnu?  Gospoda me uputila na pravilnik o obavljanju zdravstvene djelatnosti ali ja sam obrt za njegu tijela pa ne razumjem sto bi sad trebala...

Sto je s atestima? Za sto ih sve moram imati? 

Osim bez racuna se ne racuna naljepnice moram li ljepiti jos sto?

Zastita na radu? Protupozarna insp?

Svaka pomoc je dobrodosla....

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
, Doryi je napisao:

Otvorila sam obrt za njegu tijela, nkd koje sam stavila su 86.90- medicinska masaza,

Kako ste mogli otvoriti obrt - bez riješenja o minimalnim tehničkim uvjetima ? - to je obavezno
Ako vam nitko nezna odgovoriti za - sanitarnu za djelatnika - neka istu napravi - jer je ista nekoliko putajeftinija - nego kazna.

Naljepnicu stavite na ulaznavrata - zaštita na radu vam spada u MTU-e.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija