Jump to content
dulbamboocha

Komorski doprinos

Preporučene objave

Obrt (paušalni) mi je registriran 01.01.2018.godine i kao novootvoreni obrtnik oslobođen sam plaćanja komorskog doprinosa za prvu godinu rada. E sad, da li sam oslobođen plaćanja tog komorskog doprinosa samo do kraja te 2018.godine (znači bukvalno mjesec dana) ili do 01.12.2019. godine. Neki mi kažu ovako, a neki onako pa molim da mi to netko tko zna razjasni. Hvala unaprijed svima na odgovoru!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Obrt (paušalni) mi je registriran 01.12.2018.godine i kao novootvoreni obrtnik oslobođen sam plaćanja komorskog doprinosa za prvu godinu rada. E sad, knjigovođa mi je rekao da, pošto smo ušli u novu 2019. godinu i bez obzira što radim tek mjesec dana, da bih trebao početi plaćati komorski doprinos jer, kako oni tvrde, oslobođenje od plaćanja komorskog doprinosa vrijedilo je samo za tu godinu u kojoj sam registrirao obrt. Pa sam sad zbunjen jer mi svi kažu da knjigovođa nije u pravu (a i čini mi se da pojma nemaju ni o čemu). Pa molim sve koji su upućeni u problematiku da mi odgovore da li sam oslobođen plaćanja tog komorskog doprinosa samo do kraja te 2018.godine (znači bukvalno mjesec dana) ili do 01.12.2019. godine kada mi ističe puna godina dana rada. Hvala unaprijed svima na odgovoru!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad