Jump to content

Otkaz stana samohranoj majci


Redhead79

Preporučene objave

Dobar dan, molim ako mi netko moze dati savjet. Samohrana sam mama 6-god. djeteta i zivimo kao podstanari. U stan smo se uselile 1.1.'19., plativsi odmah stanarinu i jos jednu stanarinu kao depozit (u slucaju da se ne podmire  financijske obaveze). Sve je placano uredno do ovog mj kad je doslo do kasnjenja uplate stanarine jer mi je racun bio blokiran 5 dana. Nakon deblokade racuna, isplacena im je normalno stanarina (jos 2 dana je trebalo da njima sjedne na racun). Dakle, kasnila sam sve skupa 7 dana, a kad su najavili sastanak, odbrojala sam novce i za racune za tekuci mjesec (nije im jos bio ni rok). Oni su rekli da bez obzira na sve, zele da se iselimo do 31. iz stana i da ne zele uopce razgovarati. U ugovoru pise da je rok 30 dana, a ja sam dobila 2 tjedna. Za kasnjenje uplata u ugovoru pise da ce se obracunati kamate i nije predvidjen drugaciji nacin "kazne". Dodatna otegotna okolnost je da mi dijete krece u skolu, dakle sa 1.4. je moram prijaviti u skolu po adresi, naruciti sistematski prema tome, itd. Sto da radim, kako da nas zastitim od nepravedno brutalne kazne? Molim pomoc... hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , drot13 je napisao:

Nema nekog načina na koji možeš ostati u stanu ako vlasnici to ne žele. Možete se sporiti oko otkaznog roka, ali u toj široj slici ta 2 tjedna ti ne znače previše, a svejedno ćeš morati izaći ako se ne možete dogovoriti.

Hvala ti! Ma ok, ne zelim ni ja biti negdje gdje me/nas ne zele, ali vjerujem da ima neki zakon oko otkaznog roka? Dati nekome 2 tjedna mi se cini suludo. Ugovor spominje 30 dana...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija