Jump to content

Upit oko HRT pristojbe za firmu


zedd

Preporučene objave

Poštovani,

Radim u managementu firme koja ima teretna i osobna vozila u svome vlasništvu. Vjerujem da ste i sami svjesni koliko nameta i poreza smo dužni podmiriti i kako to opterećuje sam posao.

 Jeli ikako moguće izbjeći plaćanje RTV pretplate jer nas prisiljavaju da platimo RTV pristojbu na svako pojedino vozilo ili da radio uređaje čupamo van iz vozila ?

Smatram navedenu pristojbu najobičnijim haračem, pogotovo  u državi s ovakvim gospodarstvom te molim savjet oko toga.

 

Unaprijed zahvalan.

BH

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, zedd je napisao:

Poštovani

 Jeli ikako moguće izbjeći plaćanje RTV pretplate jer nas prisiljavaju da platimo RTV pristojbu na svako pojedino vozilo ili da radio uređaje čupamo van iz vozila ?

Smatram navedenu pristojbu najobičnijim haračem, pogotovo  u državi s ovakvim gospodarstvom te molim savjet oko toga.

 

Unaprijed zahvalan.

BH

na  svaki radio prijemnik koji posjeduje firma u svojim vozilima zakonska obveza  je plaćanje pristojbe. 

koristite vozila bez radio uređaja. svaki vozač neka montira svoj radio uređaj ako mu je potrebno (ako je radio uređaj vlasništvo vozača koji plaća RTV pristojbu plać  samj jednu pristojbu).

nisi jedini koji smatra da je pristojba harač. 

uređeno: od bovu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Imam firmu koja se bavi psihološkim i psihoterapijskim savjetovanjem djece i odraslih.

Imamo jedan PC i jedan laptop koji služi za potrebe firme.

Ako mi se slučajno pojavi HRT-ov kontrolor, moram li ga pustiti u svoj poslovni prostor (unajmljen)?

Mislim, pod cijenu ne znam kolike kazne ga neću pustiti zbog zaštite privatnosti svojih klijenata, samo me zanima imam li dužnost to napraviti.

Dakle, to nije poslovni prostor koji je kao trgovina gdje svatko može doći s ulice i ući unutra. Radi se o stanu u zgradi, vrata su uvijek zaključana i puštamo unutra samo klijente koji su naručeni. Nitko drugi, uz zaposlenike, ne može ući unutra

uređeno: od omicito
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija