Jump to content

Dopuštenje suda za audio snimanje.


medo11

Preporučene objave

Dobar dan.Molim vas kome se obratiti na sudu za dopuštenje snjimanja privatnog razgovora mobitelom,diktafonom i dr službenog radnika općine,županije..Potrebno mi je u svrhu dokazivanja njihovog laganja i ignoriranja mene i uskraćivanja mojih prava,koje želim proslijediti u medije.a nebih želio ostvariti osnove KD.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radi se o tome što želim dati u medije načelnika općine i dožupanicu , zbog uskraćivanja pojedinih mojih prava,a imam audio snimak gdje sam telefonski kod kuće snimio razgovor između sebe i nje gdje,  se je javila ali nije znala da ju ja zovem ja,već je mislila da ju zove načelnik općine  i tada je rekla kako sam im dosadan da ih napadam itd i to sam snimio,ako dam u medije može me prijaviti radi neovlaštenog snimanja ili? prvi put se susrećem sa ovim pa bih bolje provjerio nego da bude loše po mene

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne nisam se ja krivo predstavio,već je ona mislila da razgovara sa načelnikom a ne samnom ona se je zabunila,kad je skužila da razgovara samnom onda se iznervirala i bila bezobrazna kada je saznala da samnom razgovara i da sam sve čuo šta je mislila o meni itd,,nisam joj bio dosadan jel sam ju nazvao po dogovoru i na njezin zahtjev i sumnjao u njezino obećanje koje mi je obećala,što se i dogodilo stime da je bila bezobrazna neuljudna itd.memam sa tim iskustva i zato želim saznati  ako je ikako  moguće dobiti takvo odobrenje za takve svrhe od strane suda.zato bolje da pitam nego da me još prijave uz to što me još odbijaju i uskraćivanju mojih prava 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija