Jump to content
pravnica0

Nagrada odvjetniku

Preporučene objave

Pozdrav,

Zanima me jel ima odvjetnik pravo od mene zahtjevati podmirenje svih dosadasnjih troskova ako odlazi u mirovinu,postupak nije dovrsen,a u punomoci nije nista dogovoreno?

Unaprijed hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

On mora naplatiti cjelokupnu odvjetničku nagradu sada, jer kad više ne bude imao dopuštenje za obavljanje djelatnosti zbog mirovine, neće više moći naplaćivati niti odvjetničku nagradu, a niti troškove. Što se tiče predmeta, ili ćete mu otkazati punomoć i za zastupanje u predmetu opunomoćiti novog odvjetnika po svom izboru, ili ćete prepustiti da predmete preuzme njegov preuzimatelj ureda, pa ćete za iduće radnje plaćati tom preuzimatelju ureda.

Podijeli ovu objavu

Nema mi to bas smusla,jer ja nisam odabrala odvjetnikovu zamjenu,koja uzgred receno,isto tako moze obaviti par radnji i otici u mirovinu...Nema mi to smisla.Postoji nacin na koji se moze naplatiti kada se okonca spor,npr.medjusobnim ugovorom s postojecim odvjetnikom.Ako je dogovoreno po zavrsetku postupka,a ja punomoc nisam otkazala,trebalo bi se toga drzati.

Svejedno hvala na odgovoru

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad