Jump to content

dokument od policije RH


pajdo1234

Preporučene objave

ovako otvaram nadam se zadnju svoju temu na ovom forumu i riješavam svoje probleme

ako sam na pogrešnom mjestu otvorio izvinjavam se...

dakle da objasnim svoju situaciju....

prije više od godinu dana predao za državljanstvo RH (ja sam hrvat iz BiH)

dobio državljanstvo i sve to.... predao za putovnicu ... i ono rok za putovnicu je mjesec dana... (znam mogao sam žurni zahtjev ali...)

stvar je takva da iz BiH idem u HR raditi i poslodavac traži presliku putovnice.... sad nezz da li mogu od Mup-a RH dobiti neki papir da mi je putovnica u izradi i da probam s tim papirom kod poslodavca....

koliko znam dobio sam OIB ... 

svakako mislim razgovarati s poslodavcem oko toga... ali i poslati e-mail mupu ... ali eto kako je danas subota nezz da li odgovaraju građanima preko vikenda a razgovor s poslodavcem imam u ponediljak.

eto neki savjet da mi dadnete...

traže presliku putovnice RH,uvjerenje o nekažnjavanju BiH,svjedožba o završenoj školi... kao što sam naveo moj problem je ta preslika domovnice a poslodavac traži da krenem s radom 10.4 .... a ja predao u 19.3.2019 u mostaru za putovnicu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , pajdo1234 je napisao:

stvar je takva da iz BiH idem u HR raditi i poslodavac traži presliku putovnice....

  što sam naveo moj problem je ta preslika domovnice a poslodavac traži da krenem s radom 10.4 .... a ja predao u 19.3.2019 u mostaru za putovnicu

Malo je kopija putovnice malo domovnice.

Donesi mu kopiju bh putovnice i domovnice i od oib-a.

Ne odgovaraju preko vikenda jer nisu radni dani.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovako napisati ću riješenje svog problema pa možda nekad nekome bude od pomoći ako se susretne s istim problemom.

ponudio sam joj OIB,domovnicu,BH kopiju putovnice.

onda je međutim rekla da od toga nema ništa i da ne može bez HR putovnice ili osobne.

ja sam zatim otišao u Imotski (gdje sam rođen) i predao za HR osobnu iskaznicu po ubrzanom postupku 195 kuna gdje bude gotova  u roku 10 dana. ovih dana idem po nju.

mogao sam i po žurnom postupku gdje košta 500 kuna i čeka se 3 radna dana,

ali eto meni je 10 dana OK.. i eto sve bude ok. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija