Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

pajdo1234

dokument od policije RH

Preporučene objave

ovako otvaram nadam se zadnju svoju temu na ovom forumu i riješavam svoje probleme

ako sam na pogrešnom mjestu otvorio izvinjavam se...

dakle da objasnim svoju situaciju....

prije više od godinu dana predao za državljanstvo RH (ja sam hrvat iz BiH)

dobio državljanstvo i sve to.... predao za putovnicu ... i ono rok za putovnicu je mjesec dana... (znam mogao sam žurni zahtjev ali...)

stvar je takva da iz BiH idem u HR raditi i poslodavac traži presliku putovnice.... sad nezz da li mogu od Mup-a RH dobiti neki papir da mi je putovnica u izradi i da probam s tim papirom kod poslodavca....

koliko znam dobio sam OIB ... 

svakako mislim razgovarati s poslodavcem oko toga... ali i poslati e-mail mupu ... ali eto kako je danas subota nezz da li odgovaraju građanima preko vikenda a razgovor s poslodavcem imam u ponediljak.

eto neki savjet da mi dadnete...

traže presliku putovnice RH,uvjerenje o nekažnjavanju BiH,svjedožba o završenoj školi... kao što sam naveo moj problem je ta preslika domovnice a poslodavac traži da krenem s radom 10.4 .... a ja predao u 19.3.2019 u mostaru za putovnicu

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 6 sati , pajdo1234 je napisao:

stvar je takva da iz BiH idem u HR raditi i poslodavac traži presliku putovnice....

što sam naveo moj problem je ta preslika domovnice a poslodavac traži da krenem s radom 10.4 .... a ja predao u 19.3.2019 u mostaru za putovnicu

Malo je kopija putovnice malo domovnice.

Donesi mu kopiju bh putovnice i domovnice i od oib-a.

Ne odgovaraju preko vikenda jer nisu radni dani.

Podijeli ovu objavu

zaista vam hvala na korisnim savjetima.

gore sam se zeznio pa napisao da je problem preslika domovnice pa sam vam možda malo zbunio.

uglavnom putovnica. predoložim poslodavcu vaš savjet.

svako dobro vam želim

Uređeno od pajdo1234

Podijeli ovu objavu

ovako napisati ću riješenje svog problema pa možda nekad nekome bude od pomoći ako se susretne s istim problemom.

ponudio sam joj OIB,domovnicu,BH kopiju putovnice.

onda je međutim rekla da od toga nema ništa i da ne može bez HR putovnice ili osobne.

ja sam zatim otišao u Imotski (gdje sam rođen) i predao za HR osobnu iskaznicu po ubrzanom postupku 195 kuna gdje bude gotova  u roku 10 dana. ovih dana idem po nju.

mogao sam i po žurnom postupku gdje košta 500 kuna i čeka se 3 radna dana,

ali eto meni je 10 dana OK.. i eto sve bude ok. 

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad