Jump to content
Sign in to follow this  
Toniwanstark

izvanredni nadzorni zdravstveni pregled

Preporučene objave

Pozdrav! Odbio sam test na droge jer sam pušio travu i sada kad je presuda postala pravomoćna sam pozvan na izvanredni nadzorni zdravstveni pregled pa me zanima što sve taj pregled obuhvaća i jeli me testiraju na droge ponovo tj moram li davati mokraću? Hvala unaprijed :) 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

i ako padnem na testu za droge onda mi uzimaju vozačku ? odnosno koja je onda procedura? Zanima me jer mi je čudno mislio sam da je kažnjivo samo kada posjeduješ i kada vozis pod utjecajem.

Nije mi jasno cemu to ponovno testiranje na droge to je moje pitanje

Podijeli ovu objavu

Ako te proglase nesposobnim, vozačka se poništava, a najčešće se dobije ograničenje, tj. vozačka dozvola s kraćim rokom trajanja i ponovno obveznim liječničkim pregledom prije produženja.

S obzirom da si odbio, postoji sumnja da si bio pod utjecajem, a da si i inače pod utjecajem (što u ovom slučaju i je točno).

Podijeli ovu objavu

Dobro fala na svemu a je li znas je li me testiraju preko mokrace ili nekako drugacije

Pitam zato sto sam jucer zapalio a trava ostaje u tijelu dosta dugo i je li znas da li gledaju koliko pozitivan si ili samo gledaju jesi li ili nisi 

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this