Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

mmatovinan23

Natjecaj za zaposljavanje-pitanje

Preporučene objave

Dobar dan, objavljen je oglas za posao u kojemu se trazi všs drustveni ili ekonomski smjer i 1 godina radnog iskustva u struci. Ja  sam stekao  všs ekonomski smjer, i  bio na strucno osposobljvanje pod tom spremom, ali sam isao dodatno na faks i sad sam stekao spremu vss. Zanima me, mogli se prijavit na na taj natjecaj iako imam sad vss tj. hoce li me odbit zbog toga sto sad imam vss sad? ( meni nije problem da me prijave pod všs) hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ako ti se u ovom slučaju radi o tijelu drž./lokalne uprave, moj ti je savjet da samo paziš koju diplomu ćeš im predočiti.

Tako vrijedi za npr. Grad Rijeku gdje možeš aplicirati na mjesta niže spreme od tvoje, ali imaju propise da to dokažeš odgovarajućom diplomom

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad