Jump to content

EOS Matrix


hekypeky

Preporučene objave

Bok, ovako.. AMEX je prodao moj dug eosu matrixu oko 7500 kn.. uplaćivala sam mjesecno koliko sam mogla a oni zovu i prijete se, uplati još više.. poslali su mom poslodavcu da mi uzima sa plaće. Pošto imam minimumalnu plaću i vec vidljiv kredit na platnoj listi, nemogu se puno naplatiti. I tu počinju problemi!! Eosu matrixu nije dovoljan iznos koji mi skidaju nego trazi da ja uplačujem još njima iznos koji nisam u mogućnosti. I naravno da agent prijeteći da Ce mijenjat ovrhu nekretnine i pokretnine. Molim vas savjet. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imaj na umu da je toj firmi "prijetnja" drugo ime, odnosno da im je u opisu posla da laju i zivkaju i u biti "maltretiraju" svim (relativno) dozvoljenim sredstvima, a da će mijenjati ovrhu na nekretnine za dug od 7500 (odnosno i manje) je jako slabo vjerojatno...

obzirom da svako malo uplaćuješ određeni iznos povremeno od njih zatraži i specifikaciju aktualnog duga da vidiš što i kako su po tom dugovanju zatvarali sa tim uplatama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Išla sam jucer u finu i EOS je zadnji na listi čekanja al eto skidaju sa plaće.. problem je samo u tome sta radim za 3300kn netto, kredit mi uzme, i ono sta mogu razliku ide eosu. Naravno to je njima malo pa idu pozivi uplacuj još sama ako ne mijenjati cemo naziv ovrhe pa Ici na nekretnine i pokretnine.. trenutno mi je ostalo još 6800 glavnice.. kad ja počnem pricat, ubacuju mi se u riječ, samo dotična melje i prijeti.. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija