Jump to content
hekypeky

EOS Matrix

Preporučene objave

Bok, ovako.. AMEX je prodao moj dug eosu matrixu oko 7500 kn.. uplaćivala sam mjesecno koliko sam mogla a oni zovu i prijete se, uplati još više.. poslali su mom poslodavcu da mi uzima sa plaće. Pošto imam minimumalnu plaću i vec vidljiv kredit na platnoj listi, nemogu se puno naplatiti. I tu počinju problemi!! Eosu matrixu nije dovoljan iznos koji mi skidaju nego trazi da ja uplačujem još njima iznos koji nisam u mogućnosti. I naravno da agent prijeteći da Ce mijenjat ovrhu nekretnine i pokretnine. Molim vas savjet. Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Plaćajte koliko možete, a oni uvijek mogu pokušati naplatu preko drugog premeta ovrhe. Međutim, to ne znači da će sud odobriti njihov prijedloga, a sve s obzirom da se dug otplaćuje.

Podijeli ovu objavu

imaj na umu da je toj firmi "prijetnja" drugo ime, odnosno da im je u opisu posla da laju i zivkaju i u biti "maltretiraju" svim (relativno) dozvoljenim sredstvima, a da će mijenjati ovrhu na nekretnine za dug od 7500 (odnosno i manje) je jako slabo vjerojatno...

obzirom da svako malo uplaćuješ određeni iznos povremeno od njih zatraži i specifikaciju aktualnog duga da vidiš što i kako su po tom dugovanju zatvarali sa tim uplatama

Podijeli ovu objavu

Išla sam jucer u finu i EOS je zadnji na listi čekanja al eto skidaju sa plaće.. problem je samo u tome sta radim za 3300kn netto, kredit mi uzme, i ono sta mogu razliku ide eosu. Naravno to je njima malo pa idu pozivi uplacuj još sama ako ne mijenjati cemo naziv ovrhe pa Ici na nekretnine i pokretnine.. trenutno mi je ostalo još 6800 glavnice.. kad ja počnem pricat, ubacuju mi se u riječ, samo dotična melje i prijeti.. 

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad