Jump to content

"Posjedovanje" marihuane


SLT

Preporučene objave

Isao sam kod kolege i ispred njegove zgrade je vec bila policija ja sam otisao po njega i izaso ga van sacekat zapalio sam cigaru i cekao ga policajci su me zvali do auta i pokazali su mi vrecicu i pitali el ta trava moja rekao sam da nije i da prvi put to vidim i zvali su civilni automobil po mene odvezli su me u stanicu na razgovor oduzeli mi osobne stvari i poredali papire na stol i rekli da je to potvrda da sam uhicen i potvrda da sam preuzeo svoje stvari nisam nista citao samo sam potipisao i kad sam kasnije vidio papire oni su mi podvalili papir o priznanju da su mi oduzeli 6 grama marihuane sta mogu napravit po tom pitanju 1. Nisam znao sto potpisujem 2. Kod mene nisu nasli nista 3.nisu me zaustavili odma nego tek kad sam izasao iz zgrade a rekli su mi pricu da su vidjeli kako nesto bacam zasto me onda nisu zaustavili odma nego su cekali

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prekršaj za posjed marhiuane. Ako je prvi put dobit ćete kaznu od 1000kn cca pa nadalje, ali manje od 5000. Ako nije prvi put, 5000 i više. 

Iskreno, ne bih volio vjerovati u scenariji podmetanja jer su to oštre optužbe, pa ću se suzdržati i komentiranja.

Međutim, ako sumnjate u nezakonito postupanje policije, obratite se unutarnjoj kontroli.

Vas svakalo, prema potvrdama koje ste opisali, očekuje prekršajni postupak i novčana kazna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija