Jump to content
Gogilica1

Naslijeđeni auto

Preporučene objave

Molim pomoć ako mi netko može odgovoriti. Naime, u nasljedstvu sam (između ostalog) naslijedila zajedno s mlt. polubratom auto. Auto je neregistriran, odjavljen i nevožen oko godinu dana. Druga strana (majka mog polubrata) ne želi auto (prije toga se dvoumila i nije se mogao postići nikakav dogovor). Auto se nalazi u garaži koju sam ja posudila dok se ne riješi kome će pripasti auto (ključ od auta i dokumenti se nalaze kod druge strane, a kod mene rezervni ključ auta i ključ od garaže). Ja ne želim isplaćivati drugu stranu za njezin dio auta, jer meni auto ne treba, a ni ona ne želi mene isplatiti. Budući se auto nalazi u posuđenoj garaži više nisam u mogućnosti tamo ga zadržavati i ne znam na koji način mogu to najbezbolnije riješiti. Napominjem, da druga strana u mnogim stvarima što se tiče nasljedstva uopće nije korektna i samo odugovlači i meni stvara problem. Njezin je prijedlog da ja nađem kupca ili neka auto i dalje stoji.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Da, samo što bi kupca trebala pronalaziti ja (jer ona nema kupca), i ako ga ne pronađem (po njenom odgovoru - neka auto stoji i dalje). Osim toga kod te druge strane se nalazi ključ i dokumenti od auta, kod mene je samo rezervni ključ i ključ od garaže. Na moj upit da mi da ključ i dokum. odgovor je da ću dobiti kad se dogovorimo za cijenu i kad bude isplaćena???????? Što na to reći?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad