Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Gogilica1

Naslijeđeni auto

Preporučene objave

Molim pomoć ako mi netko može odgovoriti. Naime, u nasljedstvu sam (između ostalog) naslijedila zajedno s mlt. polubratom auto. Auto je neregistriran, odjavljen i nevožen oko godinu dana. Druga strana (majka mog polubrata) ne želi auto (prije toga se dvoumila i nije se mogao postići nikakav dogovor). Auto se nalazi u garaži koju sam ja posudila dok se ne riješi kome će pripasti auto (ključ od auta i dokumenti se nalaze kod druge strane, a kod mene rezervni ključ auta i ključ od garaže). Ja ne želim isplaćivati drugu stranu za njezin dio auta, jer meni auto ne treba, a ni ona ne želi mene isplatiti. Budući se auto nalazi u posuđenoj garaži više nisam u mogućnosti tamo ga zadržavati i ne znam na koji način mogu to najbezbolnije riješiti. Napominjem, da druga strana u mnogim stvarima što se tiče nasljedstva uopće nije korektna i samo odugovlači i meni stvara problem. Njezin je prijedlog da ja nađem kupca ili neka auto i dalje stoji.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Da, samo što bi kupca trebala pronalaziti ja (jer ona nema kupca), i ako ga ne pronađem (po njenom odgovoru - neka auto stoji i dalje). Osim toga kod te druge strane se nalazi ključ i dokumenti od auta, kod mene je samo rezervni ključ i ključ od garaže. Na moj upit da mi da ključ i dokum. odgovor je da ću dobiti kad se dogovorimo za cijenu i kad bude isplaćena???????? Što na to reći?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad