Jump to content
Sign in to follow this  
Mak

rokovi za žalbu vezano za praznik rada

Preporučene objave

Mak    0

Rok za žalbu županijskom sudu je krenuo  17 . 4. 2019 objavom na internetu. Molim lijepo jako mi je važno kad ističe rok od 15 dana Jel to na 1. 5. ili se za  praznik tj državni neradni praznik produljuje rok za jedan dan. Hitno mi je ---molim odgovor

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Mak    0
Prije 11 minuta, Mak je napisao:

Rok za žalbu županijskom sudu je krenuo  17 . 4. 2019 objavom na internetu. Molim lijepo jako mi je važno kad ističe rok od 15 dana Jel to na 1. 5. ili se za  praznik tj državni neradni praznik produljuje rok za jedan dan. Hitno mi je ---molim odgovor

Upravo sam se sjetila da je u roku žalbe bio Uskrs  21. 4 i  Uskrsni ponedeljak 22.4. Lijepo molim odgovor

Podijeli ovu objavu

Prije 33 minuta, Mak je napisao:

Ako istek roka pada na praznik ili općenito neradni dan, produljuje se na prvi sljedeći radni dan. 

Prije 20 minuta, Mak je napisao:

Upravo sam se sjetila da je u roku žalbe bio Uskrs  21. 4 i  Uskrsni ponedeljak 22.4. Lijepo molim odgovor

Nebitna činjenica za vaš konkretni upit

Podijeli ovu objavu

Mak    0
Prije 6 minuta, Matrix je napisao:

Ako istek roka pada na praznik ili općenito neradni dan, produljuje se na prvi sljedeći radni dan. 

Nebitna činjenica za vaš konkretni upit

Molim lijepo jel bi to u mojem konkretnom slučaju bio  2. 5.--da mogu poslat žalbu tog dana Molim vas da mi pomognete i izračunate. Lijepo molim!!!!  

Podijeli ovu objavu

Prije 34 minuta, Mak je napisao:

jel bi to u mojem konkretnom slučaju bio  2. 5.--da mogu poslat žalbu tog dana Molim vas da mi pomognete i izračunate.

Ako je rok otpoćeo 17.04.,tako je kako ste napisali... 02.05.

Podijeli ovu objavu

Mak    0
Prije 5 minuta, Matrix je napisao:

Ako je rok otpoćeo 17.04.,tako je kako ste napisali... 02.05.

Prekrasni ste, hvala na vašem trudu i vremenu!!!!!

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this