Jump to content

Deblokada racuna


Uvijek123

Preporučene objave

Dobar dan zelim.

Moje pitanje glasi.Imao sam ovrhu i blokadu u iznosu 6000kn.Na racunu nije bilo sredstava sve do 15.3.2019 kada je sjelo 4600kn sto je fina i zaplijenila i stavila na poseban racun o cemu su me u banci i obavijestili.15.4.2019 sjeda ponovno 4600kn te fina odnosi 1400kn,s tim da sam taj dan bio u fini potpisati da novac s racuna ide direktno ovrhovoditelju tako da ubrzam postupak od 60dana,isto sam taj dan ucinio i u banci,potpisao direktno prosljedivanje novca fini,a sve kako bih mogao odblokirati racun i doci do preostalog iznosa od 3200kn.I stvarno taj dan popodne na bankomatu vidim da je racun odblokiran i uzmem 1000kn.Dan poslje toga pa sve do danas racun je ponovno blokiran.U banci kazu da moram na finu.Kome se obratiti?Sve je totalno nelogicno,odblokiraju pa opet blokiraju.Da li s tim ima veze Fina ili odvjetnicko drustvo koje zastupa ovrhovoditelja,ili sam ovrhovoditelj?

Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija