Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Ana1989

Stecajni postupak

Preporučene objave

Moze li mi netko reci koliki bi bili troskovi stecajnog postupka koji je pokrenuo sud i koliko bi otprilike trajao stecajni postupak. I bili se troskovi namirili samo sa racuna ili iz imovine vlasnika?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Pozdrav...

Trebam savjet,tj pomoc....imam kredit hbor-a,koji nisam mogao vracati,sjeli su mi na racun,OPG sam zatvorio 2015g i ostali su mi dugovi,dal postoji kakav stecajni postupak za Obiteljska poljoprivredna gospodarstva??hvala

Podijeli ovu objavu

prije 19 sati , Farmer34 je napisao:

Trebam savjet,tj pomoc....imam kredit hbor-a,koji nisam mogao vracati,sjeli su mi na racun,OPG sam zatvorio 2015g i ostali su mi dugovi,dal postoji kakav stecajni postupak za Obiteljska poljoprivredna gospodarstva??hvala

O kolikom se ukupnom dugovanju radi?

Podijeli ovu objavu

prije 11 sati , Borbena7 je napisao:

U tom slučaju na raspolaganju je obični stečajni postupak (ne jednostavni postupak stečaja potrošača).

Dal ima kakve veze sto sam opg zatvorio i odjavio 2015g ?i dal mi mozete pojasniti taj obicni stecaj i gdje se trebam javiti za taj setecaj,jer na fini mi kazu da oni nemaju veze s tim...hvala

Podijeli ovu objavu

Prije 10 minuta, Farmer34 je napisao:

dal mi mozete pojasniti taj obicni stecaj i gdje se trebam javiti za taj setecaj,jer na fini mi kazu da oni nemaju veze s tim...

Za detalje postupka pogledajte Stečajni zakon (NN 71/15, 104/17), pa ukoliko bude nejasnoća slobodno se javite.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad