Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Kriman

darovni ugovor

Preporučene objave

Postovanje!

poslije smrti oca, 2011 god, ja i brat smo naslijedili i podijelili ostavinu, zemljiste izmedu sebe. Pri dobivanju rijesenja, promasio sam da jedno zemljiste, greskom  bila prebaceno na mog brata. To sam primjetio godinu dana kasnije, kada sam sredivao neke papire. Ja i brat smo u dobrim odnosima, i to smo sredili pocetkom 2013 god . Dobili smo savijet da je najjednostavnije samo napraviti darovni ugovor, gdje moj brat meni daruje tu cesticu, koju ja vec uzivam godinama, i tu,onda nisam vidio nikakav problem.

Sada, ja mislim darovati tu istu cesticu, svom sinu, gdje on planira izgraditi kucu.

Jeli ima koja prepreka, da ja to zemljiste (koje sam "dobio" darovnim ugovorom od mog brata), mogu sada darovati svom sinu??

Unaprijed zahvalan za odgovor!

LP

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 7 minuta, Kriman je napisao:

Jeli ima koja prepreka, da ja to zemljiste (koje sam "dobio" darovnim ugovorom od mog brata), mogu sada darovati svom sinu??

Prema ovome kako ste napisali, nema.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad