Jump to content
Sign in to follow this  
Anoniman1

Alkohol- mladi vozač

Preporučene objave

Imam 23 godine  i sada radi se o alkohlu. Zasutavili me i pitali me jel bilo alkohola i ja sam reko bilo je 2 velike pive samo i policajac je pitao jel sam voljan puhat i ja reko ajde i mislio sam neće ništa pokazat,ali pokazalo je  0,15 prisutnost alkohola e sad to kad se umanji za onih  0,1 ispada 0,05 i ništa samo mi dali zapisnik o provedenom alkotestranju i vratili dokumente i pustili me da idem. Čudi me to što nije nikakvu kaznu pisao za ovih 0,05 nego mi samo zapisnik dao da je provedeno alkotestiranje i pustio me. Kolka je uopće kazna za to i jel može naknadno doći ili postoji mogućnost da je progledao kroz prste za ovih 0,05, pa kazne neće ni biti? 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Čim ti je dao zapisnik bit će i kazne koja će doći doma.Ako ti pošalju prekršajni nalog odmah ih zovi i traži da imaš pravo na plaćanje 50% kazne u roku 3 dana jer po nalogu plaćaš 2/3.

Podijeli ovu objavu

prije 19 sati , sivko je napisao:

Čim ti je dao zapisnik bit će i kazne koja će doći doma.Ako ti pošalju prekršajni nalog odmah ih zovi i traži da imaš pravo na plaćanje 50% kazne u roku 3 dana jer po nalogu plaćaš 2/3.

1. Ako platim tih 50% jel se na sudu i dalje vodim kao nekažnjavan i ako jednog dana npr bi isao na sud za neki veci preksaj bi se mogao pozvat na nekažnjavanje ili će ova kazna utjecat na to? Pitam samo ovako informativno zlu netrebalo kako se kaže

2. Jel postoji mogućnost opomene  ili sam ga odma trebao na licu mjesta tražit za to ? Pošto mislim da je kazna 700 kn ako mladi vozač ima do 0,5 bez ostalih prekšaja ili bi za to morao ići na sud? 

Uređeno od Anoniman1

Podijeli ovu objavu

1.vodit će se kao nekažnjavan

2.za alkohol ti na licu mjesta nikad neće napisat opomenu.Ako se žališ jer želiš opomenu onda to ide na sud pa ćeš se vodit kao kažnjavan jer je i opomena/ukor kazna.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this