Jump to content

ovrha kredita


jack65

Preporučene objave

podigao sam kredit 2007 godine,ostao sam bez posla 2010 banka me prisilila na repogram kredita 2011 sa počekom godinu dana....odobren mi je kredit iako sam bio nezaposlen......nisam plačao ništa pošto sam i dalje bio nezaposlen 2013 godine krdit su ustupili eos matrixu zvali su me i maltretirali i onda odustali međutim opet 2017 god opet moja banka ustupa kredit eos matrixu.....ovršena mi je mirovina i očevidnik u fini naplačuju mi nekakav dug od 12,81878 kn tj skidaju mi jednu četvrtinu mirovine za nekakvo razdoblje od 2012 god.....nešto mi nije jasno kako je banka dva puta prodala moj dug eos matrixu  i plačam nešto što nemam pojma jer mi kredit stoji u mirovanju i za njegovu naplatu me moraju utužiti  tako su mi rekli na fini...može li mi netko objasniti šta se ovdje dešava.jeli to sve po zakonu....hvala

uređeno: od jack65
ispravak informacija
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , jack65 je napisao:

podigao sam kredit 2007 godine,ostao sam bez posla 2010 banka me prisilila na repogram kredita 2011 sa počekom godinu dana....odobren mi je kredit iako sam bio nezaposlen......nisam plačao ništa pošto sam i dalje bio nezaposlen 2013 godine krdit su ustupili eos matrixu zvali su me i maltretirali i onda odustali međutim opet 2017 god opet moja banka ustupa kredit eos matrixu.....ovršena mi je mirovina i očevidnik u fini naplačuju mi nekakav dug od 12,81878 kn tj skidaju mi jednu četvrtinu mirovine za nekakvo razdoblje od 2012 god.....nešto mi nije jasno kako je banka dva puta prodala moj dug eos matrixu  i plačam nešto što nemam pojma jer mi kredit stoji u mirovanju i za njegovu naplatu me moraju utužiti  tako su mi rekli na fini...može li mi netko objasniti šta se ovdje dešava.jeli to sve po zakonu....hvala

dali mi netko može pomoči pravno oko ove ovrhe...ovršen sam za nešto što nemam pojma jer mi je kredit na čekanju i trebaju me utužiti za naplatu kredita.....hvala unaprijed....OV-1418/11 EOS MATRIX DOO 072-92-82-82 NAPLATA NA FINI

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

NIJE MI JASNO KAKO KADA SU MI 2011 DALI REPOGRAM KREDITA NA POČEK DO 2012 GOD ...A PRVI PUT SU ME OBAVIJESTILI DA SU POTRAŽIVANJE PREBACILI 2013 GOD NA EOS MATRIKS DA BI OPET DOBIO RJEŠENJE OD BANKE DA SU MOJ KREDIT OPET PROSLIJEDILI 2017 GOD.....A KREDIT MI JE U MIROVANJU I NEMAJU POTRAŽIVANJE ZA NJEGA JER ME MORAJU UTUŽITI ZA OVRHU......NEZNAM ŠTA PLAČAM SADA KAKVU OVRHU....OPROSTITE OSAO MI JE CAPS LOOK  UKLJUČEN PA JE PISANO SVE VELIKIM SLOVIMA

 

kredit su mi dali kao nezaposlenoj osobi i bez sudužnika i bilo kakvog osiguranja kredita....od 2010 sam bio nezaposlen i tek sam prošle godine otišao u mirovinu braniteljsku....

 

nisam bio ovršen te godine i uredno sam primao naknadu sa burze i to su mi znali iz banke oduzeti ako nisam bio brži na bankomatu od njih

 

repogram mi je napravljen 22.3.2011 sa počekom do 31.1.2012 god.....kako su mi onda mogli napraviti ovrhu 2011 god....molim dali tko uopče razumije ovu zavrzlamu i kome da se obratim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija