Jump to content
makida

Upravitelj zadruge

Preporučene objave

Molio bih Vas savjet što učiniti ukoliko ste bili prijavljeni/zaposleni kao upravitelj zadruge od 2.5. do 5.5. (ostavka je iz osobnih razloga), ugovor nisam potpisao, jedino izjavu o prihvaćanju dužnosti upravitelja, ništa nije ovjereno kod javnog bilježnika, da li moram zbog ta 4 dana potpisati kod javnog bilježnika i zamijeniti se sa prethodnim upraviteljem ili koja bi daljnja procedura? 

Odjavljen sam sa prekidom 5.5.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Za Vas bi bilo korisnije da to ne učinite, već da dužnost odmah preuzme novi upravitelj, tako ni na ta četiri dana ne biste bili odgovorni za poslovanje zadruge. Strogo formalno govoreći, da bi se radni odnos uskladio sa statusom u sudskom registru, trebali biste, ali ja ne bih inzistirala na tome.

Podijeli ovu objavu

prije 19 sati , Ruby_Danderfluff je napisao:

Za Vas bi bilo korisnije da to ne učinite, već da dužnost odmah preuzme novi upravitelj, tako ni na ta četiri dana ne biste bili odgovorni za poslovanje zadruge. Strogo formalno govoreći, da bi se radni odnos uskladio sa statusom u sudskom registru, trebali biste, ali ja ne bih inzistirala na tome.

Hvala Vam na odgovoru! 

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad