Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
Znatiželji

Pretres stana

Preporučene objave

Pozdrav,

zanima me dali se netko mora potpisati da policija dobije nalog za pretres stana i pokretnina? (da ce pronaci drogu) da ne dužim! Pretragom su pronašli drogu 4g koja je bila u skuteru  kojeg ja ne koristim i ne glasi na mene(vec mladi brat) ali je je skuter bio na nalogu? Ja sumnjam da mi je to netko podmetnuo misleci da ja vozim motor! Pa me zanima dali to moze pasi na sudu? 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Da, iako nije tvoj i ne koristiš ga. Ako je bio u nalogu vezan uz tebe, smiju ga pregledati i upotrijebiti u postupku ono što u njemu nađu. Naravno da se možeš braniti da to nije tvoje jer ne koristiš taj skuter, ali oni ga nisu izmislili i nalog nije izdan bez veze nego vjerojatno na temelju nekakvih indicija...

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this