Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
BZG6

Prolazak kroz crveno

Preporučene objave

Danas sam vracajuci se kuci prosao kroz crveno. Bilo je na rubu al mislim da se nisam mogao sigurno zaustaviti. Zanima me postoji li mogucnost da kamera snimi prekrsaj i da ocekujem kaznu?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Pozdrav, prije koji dan sam dolazeci pred raskrižje desnom trakom prosla kroz žuto. Situacija je bila takva da nisam vozila brzo al taman kad sam dosla pred semafor pojavilo se žuto i jednostavno se nisan mogla sigurno zaustavit. Tada je na autobusnoj stanici sa druge strane ceste bija policajac koji je zaustavlja aute koji nisu vezani i slicno, medutim ja ga nisam vidila kad sam dolazila do tog raskrižja.

Jos da napomenem da me policajac mogao vidit. 

Zanima me mogu li dobiti kaznu na kućnu adresu, jer se navodno prolazak kroz žuto računa kao prolazak kroz crveno?? Policajac me nije zaustavija, te sam par min od toga takoder i prosla pored njega jer sam se morala okrenit u jednoj ulici nakon raskrižja.. 

Hvala i lijep pozdrav

Podijeli ovu objavu

Aha, auto je na ocu registrirano, nisan sigurna jel me vidia al me moga vidit, on je gleda na aute koji dolaze prema njemu...... 

Jos jedno pitanje.... U roku koliko dana mogu ocekivati da cu dobit obavijest, ako je uopce dobijem? 

Podijeli ovu objavu

Može proći i više mjeseci do slanja obavijesti, ovisi o gužvi u postaji.

Nemoj se zamarati, vjerojatnije je da nećeš dobiti ništa i ne isplati se zamarati unaprijed.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this