Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

damirveki

komisija u tvrtkovoj

Preporučene objave

, damirveki je napisao:

dragi moji suborci ,21.05.2019 -konačno su me pozvali u TVRTKOVU  na vještačenje u vezi RVI..baš me zanima kako če to proči

nisam baš previše zadovoljan,,vele lječi se i vidimo se na drugistupanjskom vještačenju..odredili mi blagi PTSP-i...a ja imam kronični ...

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

idete u službi državne uprave ,njima date svoje podatke..pa vas zoveju u posrojbu u koj ste bili..tamo sastave vam ratni put..pa vas zove lječnik opče prakse..da donesete stik ..da vam prebaci povjest bolesti..i to sve skupa ide službenim putem..pa dobite poziv za pred komisiju ja sam bio u REBRU..oni to opet šalju u ured državne uprave..a uprava šalje u TVRTKOVU...pa onda sljedi čekanje,,igra živaca..dođe vam poziv za vještačenje..prvostupanjsko

Podijeli ovu objavu

prije 12 sati , damirveki je napisao:

nisam baš previše zadovoljan,,vele lječi se i vidimo se na drugistupanjskom vještačenju..odredili mi blagi PTSP-i...a ja imam kronični ...

ne miješaj chr. sa " visinom" bolesti.svi imaju chr. a sad da li procjene blaži ili teži oblik ovisi o ...

Podijeli ovu objavu

prije 14 sati , damirveki je napisao:

Nisam baš upućen, ali sta po novom zovu i na drugostupanjsku komisiju za pregled?

Podijeli ovu objavu

prije 7 sati , gogy1 je napisao:

Nisam baš upućen, ali sta po novom zovu i na drugostupanjsku komisiju za pregled?

da ako ovi na prvostupanjskom .. smatraju da možeš proči

Podijeli ovu objavu

Prije 43 minuta, damirveki je napisao:

to znači daljne lječenje..pa kad če tomu kraj

Znači nikada.pošto nisi "zadovoljio" za 20% nastavljaš sa liječenjem.a kada ( ako) dobiješ 20% za stalno , naravno da opet moraš pohoditi "ambulantu" jer nećeš odmah ozdraviti.

Podijeli ovu objavu

prije 4 sati , Labyrinth je napisao:

To znači manje od 20 posto.Nema invalidnosti.Imate pravo žalbe i tužbe Upravnom sudu.

Uređeno od Labyrinth

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad