Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Cindy coopet

Drugi mirovinski stup

Preporučene objave

U obiteljskoj sam mirovini po pokojnom suprugu. Zanima me sta je sa mojim ulaganjima u drugi mirovinski stup. Postoji li taj moj novac ili sam ga izgubila odlaskom u obiteljsku mirovinu

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
, Cindy coopet je napisao:

U obiteljskoj sam mirovini po pokojnom suprugu. Zanima me sta je sa mojim ulaganjima u drugi mirovinski stup. Postoji li taj moj novac ili sam ga izgubila odlaskom u obiteljsku mirovinu

Prilično bezvezno ću Vam odogovoriti protupitanjem, tek toliko da podignem temu; spomije li se drugi stup u rješenju kojim Vam je odobrena obiteljska mirovina?

Uređeno od Melchior

Podijeli ovu objavu

Hvala na javljanju. Ne, nije spominjan drugi mirovinski stup. U međuvremenu sam nazvala regos i rekli su mi da taj novac postoji jos uvijek i da ako odem u svoju mirovinu da ga mogu koristiti. Medutim nekako im ne vjerujem.

Podijeli ovu objavu

prije 2 sati , sivko je napisao:

Točno su rekli.Oni samo vode račun a mirovina iz II stupa će riješit HZMO.

A u međuvremenu se pobrinite da Vaši eventualni nasljednici znaju za taj novac jer on je nasljediv u slučaju Vaše smrti

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad