Jump to content

Dizanje malog kredita nakon kratke blokade računa


Sigu

Preporučene objave

Pozdrav, 

ukratko, htjela bi podići kredit na iznos od 15,000 kuna, zaposlena sam na neodređeno u državnoj službi, plaća malo veća od 5 soma, imam dozvoljeni minus i amex karticu. Iz toga razloga i želim dići mini kredit da oboje zatvorim, iako banci je nevazan razlog uzimanja mog nenamjenskog kredita. Naišla sam već u 2 banke na problem zato što sam prije 2 mj u jednom trenutku bila blokirana 5 dana, iznos oko 1000 kuna, i sad radi toga su me odbili uopće za razmatranje, jer kao mora proći 6 mj da račun nije bio blokiran. Nikad ranije nisam imala blokadu, jednostavno u tom trenutku se nisu imali od čega naplatiti, kad sam dobila plaću podmireno je.. 

Sad meni to nije jasno, jel to fakat moguće? Ljudi imaju i druge kredite, uzimaju nove, rade reprograme, postoje navodno krediti za blokirane blabla.. i sada ja radi toga što sam jednom imala 5 dana blokadu ne mogu podići taj mali iznos? Ili to ovisi o dobroj volji banke? Radi se o pbz, i addiko banci. Rekli su mi da pokušam u Kentbanci. 

Molim za pomoć, na koji način mogu negdje dobiti kredit?

 jel mogu traziti taj za blokirane, a s druge strane nisam u blokadi. Malo sam iznenadena da je to tako rigorozno, mislila sam da ipak se proučava pojedinačna situacija, i da ne ide automatska odbijenica zato što sam jednom bila u blokadi, ne bi trebalo biti jednako da sam u blokadi recimo godinama.. ne znam. Pomozite pravnim savjetom :) Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Razumijem. Iako ne smatram se rizičnom, razumijem da me očito banka tako gleda jer sam jednom u zivotu imala blokiran racun na 1000 kuna 5 dana.. i sad cu kaj biti na crnoj listi 3 godine. Kakve ljudi financijske situacije imaju pa dobivaju kredit. Redovni sam platisa, baratam svaki mjesec sa cijelom placom.. 

Jel ima netko informaciju koja banka bi kao odlučila riskirati da mi da kredit od 10 ili 15 soma kn? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Sigu je napisao:

zaposlena sam na neodređeno u državnoj službi

ako si član sindikata,neki daju pozajmice u tom iznosu..

prije 12 sati , Sigu je napisao:

Iako mi je to kao da jesam na crnoj listi kada me banka odbija radi te blokade.

nema više crnih lista,hroka...ali banke često traže od fine da li ste bili u zadnjih 6 mjeseci blokirani (vjerojatno je to kod tebe bio slučaj)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , Sigu je napisao:

banci je nevazan razlog uzimanja mog nenamjenskog kredita

Banka po pravilu ne isplaćuje nenamjenski kredit (za kojeg ne pita na što se troši ) ako uvidi da predstavljate rizik.

 

prije 22 sati , Sigu je napisao:

Ljudi imaju i druge kredite, uzimaju nove, rade reprograme, postoje navodno krediti za blokirane blabla.. i sada ja radi toga što sam jednom imala 5 dana blokadu ne mogu podići taj mali iznos? Ili to ovisi o dobroj volji banke? Radi se o pbz, i addiko banci

To su (ne svi), ali većinom fiktivni poslovi i " drže vodu" dok ne dođe (radi nevraćanja kredita npr.) do suda, parničnog postupka jer banka sama zatvara dugovanja (namjenski kredit) da bi vi postali kreditno sposobni i malu, simboličnu razliku vam isplaćuje iz tog sve u nazivu nenamjenskog kredita. Upravo navedena banka ima takav slučaj na sudu pa vjerojatno ne želi poslovati više na taj način.

uređeno: od Wanksta
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija