Jump to content
jadrankaglibota

b2 kapital ovrhe

Preporučene objave

Postovani...nakon provjere ovrha u FINI  utvrdila sam da je B2 kapital povučena zadužnica s mog računa...naime bila sam sudužnik bivšem suprugu za gotovinski kredit...ovšili su oboje...medjutim s mog računa nisu uspjeli skinuti ni lipe 3 godine...što mi je dalje činiti..mogu li očekivati tužbu ili ponovnu ovrhu..

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Nema prostora za tužbu, ali uvijek mogu pokrenuti novi ovršni postupak, bilo na istom predmetu ovrhe tj. na novčanim sredstvima preko Fine ili na nekom drugom predmetu ovrhe.

Podijeli ovu objavu

hvala na odgovoru, ima li mogućnosti zastare?

Poštovana..ako se b2 kapital upiše na pola stana..mogu li pokrenut prodaju...pošto stan nije moguće etažirati..bez dozvole vlasnika druge polovice stana

Podijeli ovu objavu

Upravo sad, jadrankaglibota je napisao:

ima li mogućnosti zastare?

Ako vjerujete da će oni odustati od naplate (naprosto oprostiti Vam dug), te da u idućih 10. godina neće pokušati baš ništa da bi se naplatiti, e onda ima mogućnosti za zastaru.

Prije 1 minutu, jadrankaglibota je napisao:

ako se b2 kapital upiše na pola stana..mogu li pokrenut prodaju...pošto stan nije moguće etažirati..bez dozvole vlasnika druge polovice stana

Oni mogu pokrenuti ovrhu na dijelu nekretnine koji je upisan kao Vaš, te se u odnosu na taj dio provodi ovršni postupak - zabilježbe, utvrđivanja vrijednost, prodaje i namirenja.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad