Jump to content
dado38

javni bilježnik

Preporučene objave

poštovanje

može li mi neko reci koliko se plača kod javnog bilježnika kad se ovjerava ugovor o podizanju kedita u banci i da li kao Hrvatski branitelj u mirovini 20% rvi imam pravo na kakvo oslobađanje plačanja tog istog

hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

To ovisi o vrijednosti kredita koji podižete, najtočnije će Vam to reći javni bilježnik ako ga nazovete, a s obzirom da stječete korist tim pravnim poslom, mislim da unatoč tome što ste HRVI, ne biste imali pravo na oslobođenje, no to također možete upitati javnog bilježnika.

Podijeli ovu objavu

Pozdrav, zbog kupnje stana treba suprugu i meni ovjerena izjava javnog biljeznika da nemamo nekretninu u vlasnistvu. Pitanje je mogu li ovjeriti kod javnog biljeznika i za supruga tu izjavu jer je on u inozemstvu trenutno (radi), imam njegovu osobnu

Podijeli ovu objavu

da, ionako ce u veleposlanstvu morat ovjerit jos neke dokumente. Trebat ce u veleposlanstvu ovjerit i izjavu da ja mogu napravit kupoprodajni ugovor u njegovo ime, znate li je li sastavlja tu izjavu ili konzulat? imate li primjer davanja punomoci za kupoprodajni ugovor kupnje nekretnine

Podijeli ovu objavu

Dakle, to što će ovjeriti u konzulatu, to je punomoć. Imate velik broj primjera specijalnih punomoći ako proguglate, tako da vjerujem da ćete moći sastaviti nešto za supruga, sve i ako mu u konzulatu ne budu mogli pomoći, iako vjerujem da hoće.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad