Jump to content

davatelji usluga i ugovori


ignac

Preporučene objave

molio bi ako netko ima volje da mi odgovori da li dvataelj usluge B-net smije sklopiti ugovor sa podstanarom i prilikom toga izbaciti postojeći fiksni broj s obrazloženjem da nije u njihovom vlasništvu isti.

nadalje kad želim s njima raskinuti ugovor koji sam sklopio traže me :

Zahtjev za raskid treba sadržavati:

  • vlastoručni potpis trenutnog vlasnika stana
  • opis zahtjeva
  • presliku osobne iskaznice vlasnika stana
  • vlasnički list (kupoprodajni ugovor) ne stariji od 30 dana kojim se dokazuje vlasništvo nad nekretninom

Da li ima logike kome se žaliti jer kad se ugovor potpisivao to nisu tražili i kome se žaliti

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko znam, davatelj usluge može sklopiti ugovor s podstanarom, da se usluga daje na adresi vlasnika stana, i za to mu nije potrebna suglasnost vlasnika stana, ali nisam sigurna da se može izbaciti postojeći fiksni broj, odnosno za postojeći fiksni broj bi vlasnik stana morao dati suglasnost da prijeđe u B-net, a to niste Vi.

Što se tiče raskida ugovora, ugovor može raskinuti samo onaj tko ga je sklopio i vlasnik stana nema ništa s time, odnosno njega neće teretiti eventualno neplaćeni računi prema B-netu. Iz Vašeg upita nije jasno jeste li Vi vlasnik stana ili podstanar. Mogu potvrditi da mene kao podstanara B-net kod prijevremenog raskida ugovora nije tražio bilo kakve podatke od vlasnika stana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija