Jump to content
ignac

davatelji usluga i ugovori

Preporučene objave

molio bi ako netko ima volje da mi odgovori da li dvataelj usluge B-net smije sklopiti ugovor sa podstanarom i prilikom toga izbaciti postojeći fiksni broj s obrazloženjem da nije u njihovom vlasništvu isti.

nadalje kad želim s njima raskinuti ugovor koji sam sklopio traže me :

Zahtjev za raskid treba sadržavati:

• vlastoručni potpis trenutnog vlasnika stana
  • opis zahtjeva
  • presliku osobne iskaznice vlasnika stana
  • vlasnički list (kupoprodajni ugovor) ne stariji od 30 dana kojim se dokazuje vlasništvo nad nekretninom

Da li ima logike kome se žaliti jer kad se ugovor potpisivao to nisu tražili i kome se žaliti

Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Koliko znam, davatelj usluge može sklopiti ugovor s podstanarom, da se usluga daje na adresi vlasnika stana, i za to mu nije potrebna suglasnost vlasnika stana, ali nisam sigurna da se može izbaciti postojeći fiksni broj, odnosno za postojeći fiksni broj bi vlasnik stana morao dati suglasnost da prijeđe u B-net, a to niste Vi.

Što se tiče raskida ugovora, ugovor može raskinuti samo onaj tko ga je sklopio i vlasnik stana nema ništa s time, odnosno njega neće teretiti eventualno neplaćeni računi prema B-netu. Iz Vašeg upita nije jasno jeste li Vi vlasnik stana ili podstanar. Mogu potvrditi da mene kao podstanara B-net kod prijevremenog raskida ugovora nije tražio bilo kakve podatke od vlasnika stana.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad