Jump to content
Wick32

Cekam poziv za sud a idem zivjeti u irsku

Preporučene objave

Poz ljudi zanima me cekam poziv za prekrsajni sud zbog posjedovanja marihuane a idem zivjeti u irsku kroz par mjeseci

mogu li kako ubrzati postupak ili moram cekati da to dode,koji je najbolji postupak koji mogu napraviti

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ne znam apsolutno nista o slucaju,desilo se prije nekih 3 tjedna i nisam dobio nikakvu obavijest.

kako mogu doci do tih informacija?

Podijeli ovu objavu

Odite na sud u pisarnicu i pitajte je li zaprimljen predmet protiv Vas, koji je broj predmeta i koji je sudac. Onda se najavite sucu telefonom ili neposredno odite kod suca, i objasnite situaciju, ili još bolje, kad znate predmet, pošaljite pisanu obranu i onda Vas neće ni zvati, odnosno održat će ročište bez Vas.

Podijeli ovu objavu

, Wick32 je napisao:

Ne znam apsolutno nista o slucaju,desilo se prije nekih 3 tjedna i nisam dobio nikakvu obavijest.

kako mogu doci do tih informacija?

Nazovi PP koja je utvrdila prekršaj i pitaj da li će pisati (ili već jesu) optužni prijedlog ili će ići sa prekršajnim nalogom.Naravno sve ovisi o tome da li priznaješ prekršaj,ako da (a nisu napravili ništa) traži da ti izdaju PN i plati 2/3 kazne.A pošto napuštaš RH prijavi privremeni odlazak iz RH i daj im stranu adresu da ti mogu poslat papirologiju.

Podijeli ovu objavu

A i reci ovima na adresi na kojoj si bio u RH da ti prate poštu i jave čim ti nešto dođe. Za taj sud nećeš morati dolaziti, nego ćeš moći poslati i pisanu obranu.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad