Jump to content

nepostojeći dug


dea 333

Preporučene objave

Poštovani,

Već nekoliko mjeseci dobivam na računu za vodu "nepostojeći" dug iz 10. mjeseca 2018 godine.Dug nije veliki cca 80 kn ali ako ne postoji zašto ga platiti.U nekoliko navrata sam išao u financijsku službu vodoprivrede da mi pokažu taj"dug"za 10.mjesec 2018 godine.Kada su utvrdili da je dug iz toga razdoblja ja sam im priložio račun da sam cjelokupni račun za vodu za taj mjesec platio.Po njihovim tvrdnjama platio sam 100 kn a 80 kn nisam platio iako ja na bankovnoj uplatnici imam uplatu od 180 kn.Kada su vidjeli da imam tu uplatnicu onda su pokušavali ispitati jel imam uplatnicu za 11.mjesec 2018 (imam),pa onda za 9.mjesec ( imam sve uplatnice kako su računi stizali).Sve je to bila usmena rasprav pa sam na njihov službeni e-mail poslao dva puta upit da mi pismeno odgovore za koji mjesec je navodni dug.,

Naravno nisu mi odgovorili,ali redovito svaki mjesec na računu za vodu stoji navedeni dug.

Molim vas da me uputite kojoj instituciji da se obratim ili da se utvdi stvarni dug ili da se to briše.

Sa štovanjem,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na računu mora biti istaknuta obavijest o načinu podnošenja pisanog prigovora. Pošaljite pisano i preporučeno s povratnicom prigovor i potvrde o uplati, a oni su Vam dužni u roku od 15 dana od dana zaprimanja prigovora poslati odgovor. Također, oni moraju imati povjerenstvo za reklamacije potrošača, a kojem možete podnijeti reklamaciju u slučaju nezadovoljstva odgovorom na pisani prigovor, a odgovor na nju morate dobiti u roku od 30 dana od dana zaprimanja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija