Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Anoniman1

Istekla registracija

Preporučene objave

1. Zar  nije bilo pravilo prije ili sam ja krivo čuo da ako imaš važeću policu obveznog osiguranja se smiješ vozit najviše 15 dana s isteklom registracijom?. Nešto sam čitao sad Zakon i piše da će se kaznit sa 700 kn vozač ako vozi do 15 dana s isteklom prometnom dozvolom.

Meni je prometna dozvola istekla 23.06.2019. Kako su bili ovi praznici nisam bio u Zagrebu i nisam stigao produžit registraciju.

2. Pošto je meni istekla registracija i naravno prometna zanima me kako sad ide procedura za tehnički jel dođem najnormanlnije u stanicu i odem prijavit tehnički i čekam dok dođem na red ili prvo treba nešto plaćat jer kasnim sa tehničkim?.

3. Plan mi je što prije ići na tehnički i riješit to,  ali me zanima što u slučaju da me policija uoči i zaustavi jel pišu odma kazne ili daju opomene ili prate vozilo i ukoliko vide da ide na tehnički onda ga puste? 

Uređeno od Anoniman1

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Odes na najblizi tehnicki i sve obavis kao i obicno. Ako te usput zaustavi policija placas kaznu (koja je puno manja u prvih 15 dana od isteka registracije), mozes otici u STP bez auta (drugim autom, skuterom, biciklom, prijatelj te odveze, itd...) i traziti probne plocice da dodjes na tehnicki legalno, a ne da strahujes da li ce te policija zaustaviti. Ne trebas nista dodatno placati zbog toga sto kasnis na tehnicki.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad