Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Maryy2

Predmet o završetku istrage

Preporučene objave

Molim vas,dali mi možete na ovo odgovoriti,šta me sada dalje čeka.Danas sam ovo dobila.Temeljom članka 228 stavka 2.Zakona o kaznenom postupku,obavještavam vas da je u kaznenom predmetu broj gornji protiv vas kaznenog dijela pronevjere iz članka 233.stavka 1.i 2.Kaznenog zakona.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Radi se o obavijesti da je protiv vas završena istraga te sada, ovisno o rezultatima istrage, slijedi, ili podizanje optužnice ili donošenje rješenja o obustavi postupka/odbačaju kaznene prijave.

Za navedenu odluku državni odvjetnik ima rok od mjesec dana (koji se iz posebno opravdanih razloga, može produljiti za dodatna dva mjeseca).

Podijeli ovu objavu

Šta ako se podigne optužnica,šta me slijedi dalje,jako sam uplašena.Sve sam im dala dokaze da nisam kriva,sve papirnato,crno na bijelo.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad