Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

zmodri11

kamate na presuđeni iznos

Preporučene objave

U prvoj tužbi od 201.g.1 tužiteljica traži kamate od dana presuđenja .  Precizira tužbu 2015.g.  2017. godine presuda u kojoj stoji zatezne kamate od 2015.g.  Nisam ni primjetio kao ni moj odvjetnik da je tužba u tom dijelu izmjenjena.

Pitanje glasi da li je dozvoljeno takvo mjenjanje tužbe bez moje suglasnosti i moje djece?

Kako se te kamate računaju od 2015 g. do sad  ako je tužiteljica uspjela sa 403.000 kn  te parničnim troškom od 175.000 kn

mlađi sin je uspio u potpunosti u sporu i određen mu je parnični trošak 396 000 kn, a stariji je također uspio u sporu u potpunosti i određen mu je trošak zastupanja od 61 000 kn

Ima još jedna tužba koju če stariji sin dobiti jer je koristila njegovu nekretninu nije plačala najam i režije i to bi trebalo biti cca  40 000 kn  plus troškovi zastupanja  dobit će naravno i kamate.

Može li mi netko izračunati koliko bi ja po tom bio dužan tužiteljici?

Meni se čini da je ova presuda arbitrirana.  i da u biti niti ona a ni ja nemamo ništa od toga.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad