Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

estera26

Darovanje unuka

Preporučene objave

Sestra, majka i ja suvlasnici smo nekretnine, mama 4/6 a sestra i ja po svaka 1/6.

Mama živi kod sestre, jer sestra ima uvjete za to i plaća sestri 2000 kn mjesecno.

Sestra i mama su u mamin i naš stan smjestile maminu kćer bez da su mene tražile suglasnost. Necakinja u tom stanu živi već petu godinu.

Mama je stara ali nije dementna, napisala je Oporuku u kojoj svoj dio stana,4/6 ne ostavlja meni i sestri nego svojim unukama. Sestra i ja imamo po jedno dijete.

Nisam u svađi ni sa mamom ni sa sestrom i ne znam razlog zašto nas razbaštinjuje. Ima li to kakve veze s mojom necakinjom koja stan koristi 5 godina i imala li ona kakva zakonska stečena prava.

Molim savjete.

Uređeno od estera26
Fali slovo

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
Prije 12 minuta, estera26 je napisao:

i imala li ona kakva zakonska stečena prava

Nema

Prije 13 minuta, estera26 je napisao:

Ima li to kakve veze s mojom necakinjom koja stan koristi 

:gatara::neznam:

Prije 16 minuta, estera26 je napisao:

Mama živi kod sestre, jer sestra ima uvjete za to i plaća sestri 2000 kn mjesecno.

Prije 16 minuta, estera26 je napisao:

Necakinja u tom stanu živi već petu godinu

Kome nećakinja plaća, pitanje iz razloga što majka pored svog vlasništva plaća rođenom djetetu. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

• Online korisnici

No members to show