Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Mateasb

Prodaja kuce

Preporučene objave

Pozdrav,

Imam ugovor o najmu jos dvije godine, a najmodavac zeli prodati kucu. Zanima me da li se ja moram iseliti u koliko dodje do prodaje ili imam pravo jos biti dok ugovor ne istekne? Ugovor je ovjeren kod javnog biljeznika i poslan u poreznu.

Hvala

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Je li ovo pitanje regulirano u ugovoru o najmu? Ako svaka strana može otkazati ugovor o najmu u svako doba, onda najmodavac po prodaji kuće može otkazati ugovor. Međutim, ako to pitanje nije regulirano, tada Zakon o najmu stanova ima točno određen broj situacija kada najmodavac može raskinuti ugovor. Zbog toga je bitno napraviti uvid upravo u Vaš ugovor.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad