Jump to content

mršavljenje


anonimno

Preporučene objave

nadam se da mogu tu nešto pitati u vezi mršavljenja sa herbalife proizvodima. znam da su veoma skupi, ali da li su učinkoviti. naime, ja imam viška kilograma,koji su se nakupili u dvije trudnoće i sada ih se želim riješiti zauvijek. čula sam za to pa me zanima zna li netko je l to o. k. budući se primjerice formula 1 (lili shake) sastoji od soje, a znamo da je ona uglavnom gmo iako herbalife distributeri tvrde drugačije, kao da su je oni brali. ajd neka se netko javi please :-?:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dođi kod mene na Velebit pa da vidiš herbalajf.

 

Treba trčat, treba skakat, više seksa. Šta će ti preparati. Hodaj svaki dan par kilometara i radi osnovne vježbe koje možeš naći na svakoj boljoj i-stranici. Čista matematika, koliko kalorija uneseš toliko trebaš i potrošit.

 

Kakvi preparati, to ti samo sjeb...ava jetru i navikava organizam na neprirodno.

 

Ali najviše od svega, i to najviše, ti je bitna prehrana. 5 puta dnevno jedeš i to po malo. A za promjenu ti treba minimalno proći 3-4 mjeseca. Nema ništa preko noći osim spolne bolesti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija