Jump to content

Nejasnoća u vezi dopunske strelice


volimmercedes

Preporučene objave

Ovako mi se dogodila jučer situacija. Vozio sam se i bilo zeleno i upali se crveno i ja stanem normalno,ali čim se upalilo crveno nakon par sekundi se pali dopunska za lijevo i ja kako sam bio prvi na semaforu  sam skrenuo lijevo na tu dopunsku, eh sad me muči jel sam smio uopće proći ili je dopunska samo u slučaju da je neko ostao u križanju pa da može izaći.

Druga situacija koja me brine više je ta što  mi je bilo crveno i kad sam maknuo nogu s kvačila ugasio se auto, zaboravio sam isključit tu opciju  i poslje dok se auto upalio ja krenuo na dopunsku, ali kada sam skretao sam vidio da se ovima ugasila dopunska za lijevo, a kolko znam taj semafor ima dopunsku za lijevo i za desno istevremeno jer ne smetaju jedni drugima, a na tom semaforu ima kamera, pa me najviše radi toga muči.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otkad su ju postavili na raskrizje Zvonimirova x Heinzelova u Zagrebu, uzrokuje dosta pomutnje. Ljudi ne zele proci kroz crveno za lijevo skretanje, iako je strelica upaljena. Drugi pak prođu, ali u trenutku kad su ispod semafora se izgasi i onda ostaje gorak okus i sumnja kao kod pokretaca teme - “Jesam li prosao na crveno?”. Ne pomaze ni sto se nakon gasenja strelice dosta brzo upali zeleno svjetlo ljudima u suprotnim smjerovima. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 11 minuta, lemonade je napisao:

Otkad su ju postavili na raskrizje Zvonimirova x Heinzelova u Zagrebu, uzrokuje dosta pomutnje. Ljudi ne zele proci kroz crveno za lijevo skretanje, iako je strelica upaljena. Drugi pak prođu, ali u trenutku kad su ispod semafora se izgasi i onda ostaje gorak okus i sumnja kao kod pokretaca teme - “Jesam li prosao na crveno?”. Ne pomaze ni sto se nakon gasenja strelice dosta brzo upali zeleno svjetlo ljudima u suprotnim smjerovima. 

Zato je ugodno kada naletiš na takvu koja prije gašenja zatitra 3 puta.

Ne znam zašto se to tako rijetko primjenjuje a zaista pomaže.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija