Jump to content

lexi0306

Preporučene objave

Pozdrav.

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima! 

Nezaposlena sam zadnje dvije godine. Dobila sam posao prije par dana te otvorila zasticeni racun. Ukupan dug odnosno puni iznos ovrhe iznosi oko (editirano) kn. Ovrhovoditelja je više (editirano) Dakle kako ce placa poceti sjedati na racun, tako ce se dio skidati za ovrhu u narednih par godina, taj dio mi je jasan. 

 

Ono sto mene brine je to sto sa suprugom planiram kupiti stan u narednih par mjeseci. Bojim se da ne bi na to ikako utjecala moja ovrha, odnosno, da li bi se imali pravo u ijednom trenutku namirivati iz te nekretnine, a koja bi nam ujedno bila prva nekretnina? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Wanksta je napisao:

Pitanje je malo proturjiečno jer kupujete stan a imate ovrhovoditelje "za vratom"..

Kupuje suprug. Ali s obzirom da smo u braku, gledalo bi se na nekretninu kao zajednicku pretpostavljam. 

, lexi0306 je napisao:

Pozdrav.

 

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima! 

Nezaposlena sam zadnje dvije godine. Dobila sam posao prije par dana te otvorila zasticeni racun. Ukupan dug odnosno puni iznos ovrhe iznosi oko (editirano) kn. Ovrhovoditelja je više (editirano) Dakle kako ce placa poceti sjedati na racun, tako ce se dio skidati za ovrhu u narednih par godina, taj dio mi je jasan. 

 

Ono sto mene brine je to sto sa suprugom planiram kupiti stan u narednih par mjeseci. Bojim se da ne bi na to ikako utjecala moja ovrha, odnosno, da li bi se imali pravo u ijednom trenutku namirivati iz te nekretnine, a koja bi nam ujedno bila prva nekretnina? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija