Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

slaslasla

Poljoprivredno zemljiste na moru

Preporučene objave

Postovani .Imam u planu kupiti jeftino poljoprivredno zemljiste na moru .Dvoumim se izmedu 2 zemljista 1.je poljoprivredna parcela blizu mora oko 500 metara kvadratnih uz put i blizina kuca ili drugo malo veca kvadratura isto blizu mora ali posadene masline i pise da ima voda na zemlji.Pitanje je sto trebam napravit da bih imala pravo staviti kamp kucicu ili mobilnu posto sam citala da se to nesmije na poljop.parceli?pogotovo u sezoni. Drugo pitanje koliko bi to kostalo?

Uređeno od slaslasla

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Prema važećim odredbama kamp ili mobina kućica se može legalno postavljati u kampovima. Postavljanjem na privatno zemljište, posebno na duže vrijeme ista gubi svoju svrhu mobilne te se smatra građevinom za koju je potrebno ishodovati dozvole. No, kako govorite o blizini mora moguće je da se radi o Zaštičenom obalnom području na kojem nije dozovljena gradnja stambenih objekata, iznimno da, u slučaju baš u propisanoj veličini čestice (2h ili više) i nekakove djelatnosti u smislu OPG-a i sl.   

Gdje se čestice nalaze i što se može graditi ili postavljati možda bi ste najbolje saznali u upravnom odjelu za prost.uređenje i gradnju JLS. Ali čim je kako navodite jeftino, sumnjam da je moguća ikakova gradnja.

Podijeli ovu objavu

Zahvaljujem na odgovoru, upravu ste radi se o zasticenom  obalnom podrucju (provjerila sam zato i je povoljno).Na kraju kako god oduzmem i zbrojim  najbolje uzet manje gradevinsko zemljiste na moru  ...lijep pozdrav

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad