Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Majadivna

Prijevara iz 2012

Preporučene objave

Poštovanje ,ovako pozvana sam od policije a uopće neznam kako su došli do mog broja jer ga malo tko ima ,međutim u 2011-2012 sam oštetila curu iz novog sada a ja sam iz hrvatske nisam joj isporučila paket 400 kn vrijednost ,pozvana sam danas da su predmet zagubili da su ga tek danas našli znaci star 7 godina ,međutim tu se spominju još nekih par prevara sitnih preko interneta gdje sam ja obavila razgovor a oni kažu da će sve Poslat dorhu da on odluci o svemu ,cura iz Srbije 400 kn ,i jos par osoba navodno ,međutim meni je ukinut profil taj i nisam mogla stupit u kontakt s njima a prevarila sam ih ,zanima me da li će Dorh sve prijave spojiti u jedno sto mi kažu na gospodarskom kriminalu policiji da moguće a ja sam te razgovore obavila i to je bilo 2011-2012

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Zbog ekonomičnosti postupka, da se ne vodi više postupaka za ista ili slična djela. Po meni, to Vam može ići samo u korist: prvo zato što će postupak zbog više djela nužno dulje trajati i biti teže sve dokazati, a drugo zato što je moguće da sve bude okvalificirano kao jedno produljeno kazneno djelo, a ne više djela, što se blaže kažnjava.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad